Бориспіль. Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського"


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія






Золоті медалісти

 

Випускники, нагороджені золотою медаллю
„За високі досягнення у навчанні”

 

2010 рік випуску

Бедрак Андрій

Кудлай Анна

 

 

Богуславська Ольга

Передерей Андрій

 

 

Бойко Анастасія

Щербак Антон

 

 

2011 рік випуску

Джунковський Валерій

Комина Роман

Несенчук Юлія

 

Джунковський Юрій

Кузьменко Вікторія

Пінчук Анна

 

Коваль Анна

Куранда Андрій

 

 

2012 рік випуску

Заверткіна Юлія

Станілевич Оксана

 

 

Пурденко Ірина

Тиханський Денис

 

 

Сивокозов Євгеній

Тютюн Ярослава

 

 

2013 рік випуску

Гавриленко Інна

Лещенко Дар’я

 

 

Годлевська Марина

Науменко Олена

 

 

Костянець Жанна

Олениченко Марина

 

 

2014 рік випуску

Бублик Евеліна

Копан Олександр

Онуфрієнко Єлизавета

Сокуренко Володимир

Гришман Анна

Льовкін Ігор

Рубан Анатолій

Хлівний Ярослав

Дейнеко Дмитро

Нацик Вікторія

Собецька Яна

Яцина Ігор

2015 рік випуску

Крилач Ольга

Ус Олександра

 

 

Палагеша Олексій

Федоренко Валерія

 

 

Станілевич Аліна

Фещенко Анастасія

 

 

2016 рік випуску

Бубнюк Дарина

Костючок Елеонора

 

 

Бубнюк Христина Мороз Ірина    

Восієв Руслан

Прокопенко Карина    
Клецко Крістіна Хоменко Олександр    
2017 рік випуску
       
       
       
       

 

 

 

Випускники, нагороджені золотою медаллю
„За високі досягнення у навчанні”

 

1999 рік випуску

Ігнатенко Ольга

Попок Іван

Щава Ірина

 

Нікітко Юлія

Череватенко Юлія

 

 

Попова Наталія

Шульга Олександр

 

 

2000 рік випуску

Грубич Євген

Кравченко Олександр

Сіренко Дмитро

Дідух Світлана

Гук Тетяна

Письменна Людмила

Степаненко Юлія

Мачковська Вікторія

Забіла Юлія

Сергієнко Дмитро

Халімоненко Тетяна

Нестеренко Оксана

Корнєєв Максим

 

 

 

2001 рік випуску

Безпала Ірина

Кочетова Катерина

Пінчук Катерина

Терещенко Тетяна

Моріна Галина

Матлак Зоя

Приходько Сергій

Манойленко Анна

Ніжинська Наталія

Опалій Наталія

Схабюк Олена

Чередарчук Олена

Семеняка Олексій

Паламарчук Олена

 

 

2002 рік випуску

Маліченко Руслана

Петренко Оксана

Ткачук Світлана

 

Мартич Антон

Лозінська Ірина

Хоменко Олександр

 

Отраківська Марина

Сінозацька Олександра

Янчук Ольга

 

2003 рік випуску

Бегма Дар’я

Зеньковець Марина

Овдій Ірина

Симоненко Андрій

Виноградний Олексій

Канівець Русана

Пасенченко Тетяна

Ситник Євген

Волохонська Маргарита

Макуха Віра

Рябішин Андрій

Янчук Олександр

Желєзко Іван

Мішкур Дмитро

Серга Олександр

 

2004 рік випуску

Гаркот Андрій

Михайленко Олександр

Шалбанов Олександр

Юрченко Олександр

Грищенко Максим

Нехай Вадим

Шульга Ірина

Слободян Ольга

Кочетов Сергій

Туташконко Сергій

 

 

2005 рік випуску

Большакова Катерина

Куліш Євгенія

Нікішин Дмитро

Кравченко Олександр

Братусь Олена

Тісний Іван

Оніщенко Віталій

Макарчук Євгенія

Волошина Олена

Федієнко Олександр

Терещенко Юрій

Мартич Антоніна

Доля Владислав

Ліпинська Валентина

Виноградова Катерина

Рябішина Аліна

Желєзко Надія

Мироненко Ольга

Дунайна Ірина

Ходарченко Лідія

Ільєнко Катерина

 

 

 

2006 рік випуску

Богуславська Алла

Коновалова Дар’я

Ткачук Ніна

Серветник Олександр

Горкун Ольга

Лоборчук Сергій

Щербак Ірина

Смолярчук Юлія

Драчук Юлія

Налімов Артем

Макаренко Дмитро

Тонконог Марія

Дьяков Сергій

Пасенко Павло

Мойко Олена

Чепурна Лілія

Іванческул Олексій

 

 

 

2007 рік випуску

Біла Анастасія

Заволока Анатолій

Лисенко Таїсія

Петрова Юлія

Вітер Ірина

Ільєнко Владислав

Малюк Олена

Токарєв Віталій

Голубнича Євгенія

Капелюх Юлія

Мірошниченко Анастасія

Шалбанов Костянтин

Гудз Ганна

Кондратенко Лілія

Наавгуст Дар’я

Шевчук Вікторія

Джуманова Інна

Куць Софія

Наконечний Віталій

 

2008 рік випуску

Гуляй Віталій

Ліпинський Іван

Попова Марія

Ткаченко Микола

Гредінарь Дар’я

Лукерчик Олександр

Сергейчик Ольга

Труш Тетяна

Завірюха Лілія

Пасенко Назарій

Скобла Альона

Хіценко Аліна

Капущак Роман

 

 

 

2009 рік випуску

Макогоненко Тарас

Тищенко Юлія

 

 

 


1
2