Бориспіль. Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського"
Переможці обласних олімпіад
Вітаємо переможців обласних олімпіад
2016-2017 н.р.
№ |
Місце
| Учень | Клас | Предмет | Вчитель |
1
| 2 | Бабенко Галина | 11 | Укр. мова | Захарченко О.М. |
2
| 2 | Андрієнко Ромуальд | 11 | фізика | Янчук В.Б. |
3
| 3 | Скрипкіна Вероніка | 10 | астрономія | Янчук В.Б. |
4
| 2 | Джаафар Анастасія | 9 | Англ. мова | Іщенко А.Б. |
5
| 2 | Бабенко Галина | 11 | Англ. мова | Кошель Т.О. |
6
| 3 | Фуженкова Дарія | 11 | Німец.мова | Симоненко В.М. |
2015-2016 н.р.
Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя | Предмет | Місце |
Бубнюк Дарина | 11 |
Захарченко О.М. | укр.мова | ІІ |
Бабенко Галина | 10 |
Захарченко О.М. | укр.мова | ІІІ |
Бубнюк Христина
| 11 |
Бараненко О.М. | правозн. |
ІІІ
|
Бабенко Галина
| 10 |
Бараненко О.М. | історія | ІІІ |
Бубнюк Дарина
| 11 |
Бараненко О.М. | історія | ІІІ |
Поладько Валерія
| 9 |
Бібік З.В. | хімія | ІІІ |
Фуженкова Дарія
| 10 |
Симоненко В.М. | нім.мова | ІІ |
Бабенко Галина
| 10 |
Кошель Т.О. | англ.мова | І |
Восієв Руслан
| 11 |
Кошель Т.О. | англ.мова | ІІ |
Костючок Елеонора
| 11 |
Янчук В.Б. | астрон. | ІІ |
Андрієнко Ромуальд
| 10 |
Янчук В.Б. | фізика | ІІІ |
ВІТАЄМО
Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя | Місце |
Іващенко Аліна Олексіївна | 5 | Захарченко Олена Миколаївна | ІІ |
Гавриленко Юлія Сергіївна | 6 | Адамець Людмила Олексіївна | ІІІ |
Шевчук Олександра Олексіївна | 7 | Адамець Людмила Олексіївна | І* |
Бабич Дарина Володимирівна | 8 | Адамець Людмила Олексіївна | ІІ* |
Бабенко Галина Валентина | 10 | Захарченко Олена Миколаївна | ІІ |
* - учасники ІІІ (обласного) етапу
олімпіада з математики
Прізвище, ім"я, по батькові учня | Клас | Прізвище, ім"я, по батькові вчителя | Місце |
Мойся Альона Василівна | 8 | Пурденко Тетяна Станіславівна | ІІІ |
Андрієнко Ромуальд Євгенійович | 10 | Дудка Наталія Борисівна | І* |
Хоменко Олександр Миколайович | 11 | Дудка Наталія Борисівна | ІІ |
Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя | Кількість балів | Місце |
Зус Єлизавета Андріївна | 9 | Бараненко Оксана Миколаївна | 40 | ІІ |
Бабенко Галина Валентина | 10 | Бараненко Оксана Миколаївна | 48 | І* |
Бубнюк Дарина Ігорівна | 11 | Бараненко Оксана Миколаївна | 44 | ІІ |
Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя | Кількість балів | Місце |
Іващенко Нікіта Олексійович | 8 | Симоненко Валерій Миколайович | 130 | І |
Карпов Данило Андрійович | 9 | Симоненко Валерій Миколайович | 112 | ІІІ |
Фуженкова Дарія Олександрівна | 10 | Симоненко Валерій Миколайович | 130 | І* |
Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя | Кількість балів | Місце |
Рябчук Оксана Павлівна | 9 | Кошель Тамара Олександрівна | 73 | І* |
Бабенко Галина Валентина | 10 | Кошель Тамара Олександрівна | 113 | І* |
Гапоненко Дмитро Сергійович | 10 | Щербина Лідія Василівна | 86 | ІІІ |
Восієв Руслан Зійодулович | 11 | Кошель Тамара Олександрівна | 100,5 | І* |
Онищенко Максим Владиславович | 11 | Кошель Тамара Олександрівна | 84.5 | ІІІ |
Вітаємо переможців та зичимо успіхів!
Прізвище, ім’я, по батькові учня | Клас | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя | Кіл-ть балів | Місце |
---|---|---|---|---|
Бабич Дарина Володимирівна | 8 | Шмагайло Людмила Василівна | 32,5 | ІІ |
Рябчук Оксана Павлівна | 9 | Шмагайло Людмила Василівна | 33,6 | ІІІ |
Фуженкова Дар’я Олександрівна | 10 | Шмагайло Людмила Василівна | 34,1 | ІІІ |
Бубнюк Христина Ігорівна | 11 | Шмагайло Людмила Василівна | 37,6 | ІІ |