Бориспіль. Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського"


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія






Вітаємо

 

Вітаємо переможців обласних олімпіад

 

2016-2017 н.р.

 

 

Місце

 

Учень

Клас

Предмет

Вчитель

 

1

 

2

Бабенко Галина

11

Укр. мова

Захарченко О.М.

 

2

 

2

Андрієнко Ромуальд

11

фізика

Янчук В.Б.

 

3

 

3

Скрипкіна Вероніка

10

астрономія

Янчук В.Б.

 

4

 

2

Джаафар Анастасія

9

Англ. мова

Іщенко А.Б.

 

5

 

2

Бабенко Галина

11

Англ. мова

Кошель Т.О.

 

6

 

3

Фуженкова Дарія

11

Німец.мова

Симоненко В.М.

 

 

2015-2016 н.р.

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Предмет

Місце

 

Бубнюк Дарина

11

 

Захарченко О.М.

укр.мова

ІІ

 

Бабенко Галина

10

 

Захарченко О.М.

укр.мова

ІІІ

 

Бубнюк Христина

 

11

 

Бараненко О.М.

правозн.

 

ІІІ

 

 

Бабенко Галина

 

10

 

Бараненко О.М.

історія

ІІІ

 

Бубнюк Дарина

 

11

 

Бараненко О.М.

історія

ІІІ

 

Поладько Валерія

 

9

 

Бібік З.В.

хімія

ІІІ

 

Фуженкова Дарія

 

10

 

Симоненко В.М.

нім.мова

ІІ

 

Бабенко Галина

 

10

 

Кошель Т.О.

англ.мова

І

 

Восієв Руслан

 

11

 

Кошель Т.О.

англ.мова

ІІ

 

Костючок Елеонора

 

11

 

Янчук В.Б.

астрон.

ІІ

 

Андрієнко Ромуальд

 

10

 

Янчук В.Б.

фізика

ІІІ

 

 

 

 

Результати міського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

 

ВІТАЄМО

 

Прізвище, імя, по батькові учня
Клас
Прізвище, імя, по батькові вчителя
Місце
Іващенко Аліна Олексіївна
5
Захарченко Олена Миколаївна
ІІ
Гавриленко Юлія Сергіївна
6
Адамець Людмила Олексіївна
ІІІ
Шевчук Олександра Олексіївна
7
Адамець Людмила Олексіївна
І*
Бабич Дарина Володимирівна
8
Адамець Людмила Олексіївна
ІІ*
Бабенко Галина Валентина
10
Захарченко Олена Миколаївна
ІІ

 

* - учасники ІІІ (обласного) етапу

 

олімпіада з математики

 

Прізвище, ім"я, по батькові учня
 
Клас
Прізвище, ім"я, по батькові вчителя
Місце
Мойся Альона  Василівна
 
8
Пурденко Тетяна Станіславівна
ІІІ
Андрієнко Ромуальд Євгенійович
 
10
Дудка Наталія Борисівна
І*
Хоменко Олександр Миколайович
 
11
Дудка Наталія Борисівна
ІІ

 

* - учасники ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

 

 

15 листопада 2015 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з історії, де взяли участь 34 учнів з усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. За рішенням журі І місце здобули 4 учні, ІІ місце – 10, а ІІІ місце – 8.

 

 

 

Прізвище, імя, по батькові учня
Клас
Прізвище, імя, по батькові вчителя
Кількість балів
Місце
Зус Єлизавета Андріївна
9
Бараненко Оксана Миколаївна
40
ІІ
Бабенко Галина Валентина
10
Бараненко Оксана Миколаївна
48
І*
Бубнюк Дарина Ігорівна
11
Бараненко Оксана Миколаївна
44
ІІ

 

* - учасники ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

 

 

Результати міської олімпіади з німецької мови

 

14 листопада 2015 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, де взяли участь 18 учнів. За рішенням журі І місце здобули 4 учні, ІІ місце – 4, ІІІ місце – 6.

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня
Клас
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
Кількість балів
Місце
Іващенко Нікіта Олексійович
8
Симоненко Валерій Миколайович
130
І
Карпов Данило Андрійович
9
Симоненко Валерій Миколайович
112
ІІІ
Фуженкова Дарія Олександрівна
10
Симоненко Валерій Миколайович
130
І*

 

 

 

 

14 листопада 2015 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, де взяли участь 35 учнів з усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. За рішенням журі І місце здобули 6 учнів, ІІ місце – 7, а ІІІ місце – 9.

 

Прізвище, імя, по батькові учня
Клас
Прізвище, імя, по батькові вчителя
Кількість балів
Місце
Рябчук Оксана Павлівна
9
Кошель Тамара Олександрівна
 
73
І*
Бабенко Галина Валентина
10
Кошель Тамара Олександрівна
 
113
І*
Гапоненко Дмитро Сергійович
10
Щербина Лідія Василівна
86
ІІІ
Восієв Руслан Зійодулович
11
Кошель Тамара Олександрівна
100,5
І*
Онищенко Максим  Владиславович
11
Кошель Тамара Олександрівна
 
84.5
ІІІ

 

* - учасники ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

 

 

 

 

 

Вітаємо переможців та зичимо успіхів!

 

1листопада 2015 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з біології, де взяли участь 38 учнів з усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. За рішенням журі І місце здобули 6 учнів, ІІ місце – 7, а ІІІ місце – 14.

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня
Клас
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
Кіл-ть балів
 
Місце
 
 
 
Бабич Дарина Володимирівна
 
8
 
Шмагайло Людмила Василівна
32,5
ІІ
Рябчук Оксана Павлівна
 
9
 
Шмагайло Людмила Василівна
33,6
ІІІ
Фуженкова Дар’я Олександрівна
10
 
Шмагайло Людмила Василівна
 
34,1
ІІІ
Бубнюк Христина Ігорівна
11
 
Шмагайло Людмила Василівна
 
37,6
ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1
2