Бориспіль. Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського"


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія






Срібні медалісти

 

Випускники, нагороджені срібною медаллю
„За досягнення у навчанні”

 

2010 рік випуску

Алєксєєва Анастасія

 

 

 

Стаднікова альона

 

 

 

2011 рік випуску

Давидок Анастасія

 

 

 

2012 рік випуску

Селезньов Олександр

 

 

 

2013 рік випуску

Василенко Тетяна

 

 

 

Гудим Сергій

 

 

 

Лук’янова Марія

 

 

 

2015 рік випуску

Гула Діана

Нікашкіна Олена

 

 

Недашківська Даша

Шишка Дар’я

 

 

2016 рік випуску    
Волошин Дмитро Гайдай Карина    
Гаврилюк Марія Попова Дарія    
2017 рік випуску    
       

 

Випускники, нагороджені срібною медаллю
„За досягнення у навчанні”

 

1999 рік випуску

Семенчук Наталія

Федченко Павло

Хурдепа Людмила

2000 рік випуску

Недашківський Олександр

Попок Михайло

Шульга Наталія

2001 рік випуску

Білокінь Мар’яна

Шилова Крістіна

Пархоменко Олена

Федорчук Тетяна

Ільєнко Анастасія

Ткачук Юлія

Кисла Оксана

Мішина Олена

Удовенко Марина

2002 рік випуску

Білоконь Богдан

Попов Роман

Сеник Марія

Бойко Тетяна

Пфейфер Ірина

Гавриловська Марія

Клєщенко Віктор

Римарчук Ольга

Рисенко Роман

Матущенко Сергій

Рожинська Олена

 

2003 рік випуску

Баб’як Сергій

Корнєєва Світлана

Турчак Тетяна

Гріненко Олександр

Марченко Юлія

Федієнко Денис

Доросевич Наталія

Пащенко Андрій

Шийка Сергій

Достанко Олексій

 

 

2004 рік випуску

Телька Марія

Кучинський Артур

Лагодна Тетяна

Карпенко Олена

 

 

2005 рік випуску

Казєва Ольга

Чемоданова Лілія

Гавриленко Наталія

Пустовойт Катерина

Шульга Олександра

 

2006 рік випуску

Артюх Артем

Рябко Максим

Кулик Оксана

Лук’янов Артем

Стрільник Катерина

Панкова Ірина

Наавгуст Марія

Буряк Любов

 

Нефідова Анастасія

Горбунов Андрій

 

2007 рік випуску

Ахметшина Леонілла

Орищенко Олексій

Савісько Аліна

Макарчук Наталія

Пархоменко Олександр

Яцина Ірина

2008 рік випуску

Гриценко Артем

Осмоловський Олександр

Ткачук Олексій

Демчук Тетяна

Ситніков Сергій

Юхименко Володимир

2009 рік випуску

Бойчук Мирослава

Мазай Ярослав

 

Костик Ольга

Нагач Наталія

 

 


1
2