Бориспіль. Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського"


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія






Олімпіади та МАН

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських

учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.

 

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Клас

 

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Місце

Зарубіжна література

1

Гавриленко Юлія Сергіївна

7

 

Білань Людмила Іванівна

ІІІ

2

Шевчук Олександра Олексіївна

8

 

Білань Людмила Іванівна

ІІІ

3

Ладиженська Юлія Сергіївна

9

 

Білань Людмила Іванівна

ІІІ

4

Скрипкіна Вероніка Олегівна

10

 

Білань Людмила Іванівна

І*

 

5

Росінська КатеринаОлегівна

11

 

Білань Людмила Іванівна

ІІ*

Образотворче мистецтво

6

Патель Богдан Шайлешович

8

 

Кізіменко Галина Яківна

ІІІ

7

Реус Катерина Сергіївна

9

 

Кізіменко Галина Яківна

І

8

Проценко Євген Ігорович

10

 

Кізіменко Галина Яківна

ІІІ

9

Гриценко Анастасія Кирилівна

11

 

Кізіменко Галина Яківна

І*

Астрономія

10

Скрипкіна Вероніка Олегівна

10

 

Янчук Володимир Богданович

І*

11

Фуженкова Дарія Олександрівна

11

 

Янчук Володимир Богданович

І*

12

Тиханська  Катерина  Сергіївна

11

 

Янчук Володимир Богданович

ІІ

Біологія

13

Харченко Володимир Ігорович

8

 

Шмагайло Людмила Василівна

ІІІ

14

Джаафар Анастасія Степанівна

9

 

Шмагайло Людмила Василівна

ІІ

Географія

15

Конєва Альона Ігорівна

8

 

Копиленко-Кічер Ірина Петрівна

ІІІ

16

Іващенко Нікіта Олексійович

9

 

Копиленко-Кічер Ірина Петрівна

ІІ

17

Бабенко Галина Валентинівна

11

 

Копиленко-Кічер Ірина Петрівна

ІІІ

Історія

18

Передерей Богдан Олександрович

8

 

Бараненко Оксана Миколаївна

ІІ

19

Ліпський Артем Анатолійович

9

 

Бараненко Оксана Миколаївна

ІІІ

20

Зус Єлизавета Андріївна

10

 

Бараненко Оксана Миколаївна

І*

21

Скрипкіна Вероніка Олегівна

10

 

Бараненко Оксана Миколаївна

ІІ

22

Бабенко Галина Валентинівна

11

 

Бараненко Оксана Миколаївна

І

23

Слободська Дарина Романівна

 

11

 

Бараненко Оксана Миколаївна

ІІІ

Математика

24

Крикун Марія Вікторівна

6

 

Пурденко Тетяна Станіславівна

ІІІ

25

Лисенкор Дмитро Віталійович

7

 

Пурденко Тетяна Станіславівна

І*

26

Жидков Олександр Євгенович

10

 

Дудка Наталія Борисівна

ІІІ

27

Андрієнко Ромуальд Євгенійович

11

 

Дудка Наталія Борисівна

І*

Англійська мова

28

Шевчук Олександра Олексіївна

8

 

Кошель Тамара Олександрівна

І

29

Джаафар Анастасія Степанівна

9

 

Іщенко Антоніна Борисівна

І*

30

Цигипало Владислава Євгеніївна

9

 

Кошель Тамара Олександрівна

ІІ

31

Скрипкіна Вероніка Олегівна

10

 

Кошель Тамара Олександрівна

ІІ

32

Поладько Валерія Володимирівна

10

 

Кошель Тамара Олександрівна

ІІІ

33

Бабенко Галина Валентина

11

 

Кошель Тамара Олександрівна

ІІ*

Німецька мова

34

Волковська Анастасія Вікторівна

8

 

Симоненко Валерій Миколайович

І

35

Дош Юрій Олексійович

8

 

Симоненко Валерій Миколайович

ІІ

36

Іващенко Нікіта Олексійович

9

 

Симоненко Валерій Миколайович

І*

37

Зус Єлизавета Андріївна

10

 

Симоненко Валерій Миколайович

ІІ

38

Фуженкова Дарія Олександрівна

11

 

Симоненко Валерій Миколайович

І*

Українська мова та література

39

Гавриленко Юлія Сергіївна

7

 

Адамець Людмила Олексіївна

ІІІ

40

Поладько Валерія Володимирівна

10

 

Захарченко Олена Миколаївна

ІІІ

41

Бабенко Галина Валентинівна

11

 

Захарченко Олена Миколаївна

І*

42

Слободська Дарина Романівна

11

 

Захарченко Олена Миколаївна

І

Фізика

43

Кіструга Юрій Ліліанович

7

 

Шкряда Олександра Олександрівна

ІІІ

44

Передерей Богдан Олександрович

8

 

Шкряда Олександра Олександрівна

ІІІ

45

Андрієнко Ромуальд Євгенійович

11

 

Янчук Володимир Богданович

І*

Хімія

46

Дудка Анастасія Василівна

7

 

Власенко Лариса Ананіївна

ІІ

47

Бабич Дарина Володимирівна

9

 

Бібік Земфіра Веніамінівна

ІІ

 

48

Поладько Валерія Володимирівна

10

 

Бібік Земфіра Веніамінівна

І*

 

49

Андрієнко Ромуальд Євгенійович

11

 

Бібік Земфіра Веніамінівна

І*

Російська мова та література

50

Липовенко Анастасія Олегівна

9

 

Білань Людмила Іванівна

ІІІ

51

Вовк Поліна Юріївна

10

 

Білань Людмила Іванівна

ІІ

Економіка

52

Вовк Поліна Юріївна

10

 

Копиленко-Кічер Ірина Петрівна

ІІ

53

Фуженкова Дарія Олександрівна

11

 

Копиленко-Кічер Ірина Петрівна

ІІІ

Інформаційні технології

54

Мойся Альона Василівна

9

 

Ільєнко Наталія Василівна

ІІІ*

Правознавство

55

ГапоненкоДмитро Сергійович

11

 

Бараненко Оксана Миколаївна

ІІ

56

Зус Єлизавета Андріївна

10

 

Бараненко Оксана Миколаївна

ІІІ

57

Євдокименко Софія Віталіївна

9

 

Бараненко Оксана Миколаївна

ІІІ

 

 

 

Переможець обласного етапу МАН 2016-2017 н.р.

 

 

Місце

Учень

Клас

Відділення

Вчитель

1

3

Тур Наталія

11

Журналістика

Адамець Л.О.

2