Вступ до школи

До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 01 березня розпочинається прийом документів до 1-х класів дітей, яким на 01.09. 2020 року виповнилося, як правило, шість років.

Територія обслуговування закладу:

вул. Головатого  від № 1 по № 13, від № 2 до 34

вул. Лютнева

вул. Київський Шлях № № 41, 43, 45

вул. Філатова

Документ, який підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків:

Паспорт громадянина України,

Посвідка на постійне проживання,

Посвідка про тимчасове проживання,

Посвідчення біженця,

Посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту,

Посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист,

Довідка про звернення за захистом в Україні одного з батьків дитини.

Документи, які подаються у заклад:заява батьків, копія свідоцтва про народження дитини, документ, що підтверджує місце проживання дитини за територією закладу та оригінал  медичної довідки за формою 086-1/0 при ( зарахуванні) .

БОРИСПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

Про закріплення за закладами загальної

середньої освіти міста Борисполя території обслуговування

З метою забезпечення здобуття громадянами України загальної середньої освіти, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, у справах релігії, соціального захисту населення та охорони здоров’я, відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 16.04.2018 № 367, статті 66 Закону України «Про освіту», статті 25, 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада ВИРІШИЛА:

1. Закріпити за закладами загальної середньої освіти міста Борисполя території обслуговування згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення  міської ради від 20.11.2018 № 3778-47-VII «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти міста Борисполя території обслуговування».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, сім'ї, молоді, спорту, у справах релігії, соціального захисту населення та охорони здоров'я.

Міський голова                                                                       А.С.Федорчук

12 листопада 2019 року

№ 5047-66-VII

до рішення міської ради

12 листопада 2019 року

№ 5047-466-VII

Бориспільський навчально-виховний комплекс «Ліцей «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів»

вул. Головатого  від № 1 по № 13, від № 2 до 34

вул. Лютнева

вул. Київський Шлях № № 41, 43, 45

БОРИСПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

18 грудня 2017 року                                                                     № 757

Про закріплення за закладами загальної середньої освіти міста

території обслуговування для обліку дітей шкільного віку та учнів

Відповідно до ст. 66 Закону України «Про освіту», ст.18 «Про загальну середню освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» та з метою забезпечення здобуття громадянами України загальної середньої освіти, обліку дітей шкільного віку та учнів виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Закріпити за закладами загальної середньої освіти міста території обслуговування для обліку дітей шкільного віку та учнів згідно з додатками 1,2.

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 14.11.2016 № 700 «Про створення робочої групи обліку дітей дошкільного віку та дітей і підлітків шкільного віку та закріплення за навчальними закладами міста території обслуговування для організації обліку дітей дошкільного віку та дітей і підлітків шкільного віку».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Пасенко Л.В.

Міський голова                                                                  А.С. Федорчук

Заступник міського голови

_________________________Л.В.Пасенко

Керуючий справами

_________________________Л.Л.Передерей

Начальник управління освіти і науки

_________________________Т.А.Чернойван

Начальник управління юридично-кадрового забезпечення

________________________О.К.Жарий

Виконуючий обов’язки керівника

Центру надання адміністративних послуг ________________________О.О. Головко

вул. Банківська

вул. Бориса Дробинського

вул. Володимира Івасюка

вул. Ганни Берло

вул. Головатого № № від 02 до 34 (парні номери)

вул. Київський Шлях № № 47,49,51,53,55,57,59

вул. Лютнева № № від 01та 20 до кінця

вул. Петра Волянюка

вул. Робітнича

пров. Лютневий

пров. Робітничий

До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 01 лютого розпочинається прийом документів до 1-х класів дітей, яким на 01.09. 2019 року виповнилося, як правило, шість років.

Територія обслуговування закладу: Вулиці

Документ, який підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків:

Паспорт громадянина України,

Посвідка на постійне проживання,

Посвідка про тимчасове проживання,

Посвідчення біженця,

Посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту,

Посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист,

Довідка про звернення за захистом в Україні одного з батьків дитини.