Бориспіль. Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського"


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія






Переможці конкурсів

Переможці, призери та учасники Міжнародного та
Всеукраїнського етапів конкурсів та спортивних змагань

 

Рік

Назва конкурсів, змагань

Прізвище учня

Клас

Місце

Вчитель

1998

Всеукраїнський конкурс патріотичної поезії ім. В.Симоненка

Дідух С.А.

10

І

Уманець Г.Т.

1998

Всеукраїнський фестиваль юнацької творчості „Моя земля – Україна”

Дідух С.А.

10

ІІ

Уманець Г.Т.

2000

Міжнародна програма „Партнери в освіті”

Манойленко А.А.

11

І

Поркуян Г.М.

2001

Всеукраїнський етап І Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика

Ткачук С.В.

10

учасник

Новосад Л.Г.

2002

Всеукраїнський етап ІІ Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика

Передерей А.О.

2

І

Макарчук О.В.

2003

Всеукраїнський етап ІІІ Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика

Резембовська Є.О.

7

учасник

Новосад Л.Г.

2003

Всеукраїнський дитячий екологічний конгрес „Живи, земля!”

Кочетов С.К.

10

учасник

Дяченко К.І.

2003

Всеукраїнські змагання з волейболу

Оніщенко В.О.

9

ІІІ

Оніщенко О.П.

2003

Всеукраїнський конкурс „Молода економіка”

Пасенко П.П.

9

учасник

Пасенко Л.В.

2004

Всеукраїнський етап ІV Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П.Яцика:

Макогоненко Т.О.

6

учасник

Литвин В.М.

2004

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості „Об’єднаймося ж, брати мої”

Меленчук О.В.

9

І

Передерей Л.Л.

2005

Всеукраїнський конкурс творчих робіт „Я – громадянин”

Панкова І.Г.
Чвірюк К.О.

10
11

учасник
учасник

Дяченко К.І.

2006

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості „Об’єднаймося ж, брати мої”

Суров’як К.Л.

10

учасник

Тименко В.М.

2007

Всеукраїнський конкурс «Вірю в майбутнє твоє, Україно»

Клуб «Паростки»

11

учасник

Адамець Л.О.

Карпенко А.О.

10

учасник

Новосад Л.Г.

Куць С.М.

11

учасник

Тименко В.М.

2007

Загальноєвропейський конкурс «Європа в школі»

Шеремет В.О.

11

учасник

Адамець Л.О.

Учні 4 класу

4

учасник

Гук Л.В.

2008

Національний конкурс шкільних газет

Редколегія

7-10

участь

Адамець Л.О.
Литвин В.М.

2008

Всеукраїнський конкурс „Математика з усмішкою”

Божко Р.В.

4

ІІІ

Щербак Т.В.

2009

VІІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої журналістики „Журналістський першоцвіт”

Заверткіна Ю.Б.

8

Гран-прі

Адамець Л.О.

2009

ІV Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка „Країн багато – планета одна”

Карпов Д.А.

2

призер

Іщук Г.Я.