Уроки доброчесності

Курс рекомендує Український інститут розвитку освіти

Уроки доброчесності

Курс розроблений для 3–4 класів та відповідає Держстандарту початкової освіти.

Відповідно до листа Управління просвітницької роботи та навчальних програм Національного агенства з питань запобігання корупції від 19.01.2022 №120-10/2868-22 «Щодо рекомендацій викладання уроків про доброчесність в молодшій школі» офіс доброчесності НАЗК та громадська організація «Смарт освіта» рекомендують звернути увагу на курс «Уроки доброчесності» для учнів 3-4 класів, який був розроблений з метою реалізації зазначених вимог, та за рішенням педагогічної ради закладу освіти може бути обраний, як курс за вибором у межах реалізації варіативної складової навчального плану.

Навчальний курс «Уроки доброчесності» передбачає реалізацію засадничих ідей Нової української школи, що пов’язані з формуванням патріота, який має активну позицію, діє згідно з морально-етичними принципами, здатний ухвалювати відповідальні рішення, поважає гідність i права людини. У межах навчального курсу учні 3-4 класів мають змогу ознайомитися з такими важливими для сучасного, українського суспільства морально-етичними поняттями, як: доброчесність, людяність, гідність, турбота, рівність, чесність тощо, поглибити свої уявлення про «побутову корупцію».

УРОКИ ДОБРОЧЕСНОСТІ ПУТІВНИК ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ
НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА КУРСУ ЗА ВИБОРОМ «УРОКИ  ДОБРОЧЕСНОСТІ» для 3-4 класів