Учнівське самоврядування

Сьогодні національно-патріотичне виховання молоді є найголовнішим пріоритетом молодіжної політики в Україні. Головним  завданням виховної системи школи є формування патріотичних почуттів у школярів, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім’я процвітання Української держави.

Найважливіший час у становленні патріотизму є підлітковий вік.  Головне в цей період – направити бурхливу підліткову енергію у позитивне русло. І тут на допомогу приходить учнівське самоврядування.

В нашому ліцеї активно діє учнівське самоврядування. Основною формою діяльності учнівського самоврядування є колективна творча справа та участь у ліцейних проектах. Одним із таких проектів є «Дух українства».

Під час реалізації проекту проводилися і проводяться численні заходи. У всіх заходах учнівське самоврядування бере активну участь, багато з них ініційовані та втілені самими учнями.

• За участю учнівського самоврядування створено музей Павла Чубинського
  • Діє екскурсійна група з учнів 11 класу
  • Проведені екскурсії для учнів шкіл та гостей міста
  • Проводяться музейні уроки, виховні години
  • Розроблені заходи зі вшанування пам’яті  Павла Чубинського
  • Налагоджені тісні зв’язки з Інститутом філології Національного університету імені Тараса Шевченка та міжнародною асоціацією «Козацтво», члени якої присутні на святах ліцею, підтримують традиційну «Посвяту в козачата»
  • Проведені конференції, читання, присвячені життю і творчості Павла Чубинського. Відбулася зустріч з нащадком роду Чубинського. В ліцей завітав гість із Франції, правнук Павла Чубинського Михайло Гортинський
  • Ми створюємо та реалізовуємо сценарії уроків, свят, лінійок, усних журналів про життя і творчість Павла Чубинського
  • Проводимо відкриті виховні заходи з метою популяризації імені Павла Чубинського
  • У ліцеї відбулися зустрічі з лауреатами премії імені Павла Чубинського Миколою Боровком, Петром Засенком, Миколою Луків
  • Ліцеїсти є переможцями та призерами фестивалів фольклорних колективів, творчих конкурсів різних рівнів
  • Учнями написано значну кількість науково-дослідницьких робіт на основі вивчення творів Павла Чубинського
  • Щорічно відбуваються заходи, присвячені вшануванню Тараса Шевченка, проводяться читання, відкриті уроки присвячені життю та творчості Лесі українки
  • Учнівське самоврядування стало ініціатором проведення акції «Державний Гімн – національна святиня» та флешмобу «Україна – єдина країна»
  • Уні ліцею брали безпосередню участь у «Революції гідності». Марія Мадзігон зі сцени майдану читала твори Шевченка
  • Учнівське самоврядування залучення ліцеїстів до вивчення кращих культурних скарбів нашого народу в музеях, театрах та екскурсійних подорожах мальовничими куточками України.
  • Щорічно вшановуємо подвиг учасників ВВВ, організовуємо зустрічі з ветеранами, відвідуємо їх з подарунками. Проводимо зустрічі з воїнами-авганцями
  • Брали активна участь в акції «5 картоплин»
  • Збираємо продукти харчування, медикаменти, теплі речі для АТО
  • Закуповуємо та виготовляємо маскувальної сітки для АТО. Загалом маємо 9 сіток дві з яких вже передали безпосередньо в зону АТО
  • Виготовляємо оберегі, малюнки, листи для воїнів АТО та поранених, які перебувають у госпіталях

В цих та багатьох інших заходах патріотичного напрямку учні лілейного самоврядування беруть активну участь. Також ми проявляємо ініціативу та намагаємось залучити до втілення наших ідей всіх учнів ліцею, вчителів та батьків. Зазвичай нам йдуть на зустріч, допомагають утілювати всі наші задуми.

Учнівське самоврядування

Бориспільського НВК «Ліцей «Дизайн-освіта»

імені Павла Чубинського

Голова: Бабенко Галина

Заступник : Рябчук Оксана

Секретар: Сорокіна Олександра

Центр навчання,етики та  дисципліни

Центр дизайнерів та організаторів ліцейних свят

Інформаційно –редакційний центр

Центр спорту,здорового способу життя та екології

Центр милосердя та роботи з молодшими школярами

Федчик Тарас

Харченко Володимир

Шевчук Олександра

Хотаб Ольга

Вовк Поліна

Ткач Влада

Цигикало Влада

Липовенко Настя

Ющенко Данил

Бєсєдіна Даша

Бондаренко Ілля

Олєйнікова Вероніка

Бедій Аліна

Рябчук Оксана

Поладько Валерія

Сорокіна Олександра

Захарченко Олександр

Центр навчання, етики та дисципліни

1. Плідна співпраця з психологами ,які допоможуть у розв’язанні проблем,які хвилюють підлітків .
  2. Налагодження співпраці з іншими центрами.
  3. Заохочення активних та успішних учнів .
  4. Контроль відвідування шкільних уроків,шкільної форми,ведення щоденників .

Центр дизайнерів та організаторів ліцейних свят

1. Організація та проведення ліцейних свят.
  2. Художнє оформлення ліцею відповідно до свята .
  3. Підтримка проведення класних свят .

Інформаційно-редакційний центр

1. Налагодження шляхів отримання інформації про оголошені конкурси ,семінари,свята ,місце та умови їх проведення .
  2. Організація зустрічей з цікавими людьми (спортсменами ,громадськими діячами ,які працюють у сфері молодіжної політики )
  3. Фотозвіти ліцейних свят,акцій .

Центр спорту, здорового способу життя та екології

1. Пропаганда здорового способу життя серед молоді .
  2. Створювати проекти відповідно до напрямку центра.
  3. Прибирання території
  4.

Центр милосердя та роботи з молодшими школярами

1. При проведенні центром культури та дозвілля різних свят та заходів, залучати дітей до проведення та організації заходів .
  2. Залучати дітей до роботи волонтерів
  3. Організовувати акції