Національно-патріотичне виховання

Посвята в козачата

Напередодні Дня Покрови та Дня козацтва учнів першого класу посвятили в козачата. На подвір’ї ліцею відбувся козацький квест, першокласники проходили різні випробування, щоб повернути козацьку булаву, яку украв «турок». Змагалися в одяганні на швидкість шароварів, складали слово «КОЗАК» з паличок, продовжували прислів’я про козаків, співали пісню про маленьких козачат та приймали присягу, повторюючи за кошовим.

Учні 1-х класів отримали грамоти-нагороди, емблеми «Козачата» та солодкі призи.

«Козацькі розваги»

Для старшокласників  перед Днем захисника України учнівське самоврядування провело патріотичний  захід «Козацькі розваги».

Майбутні захисники та захисниці  вправлялися у  вишколі, швидкості почистити картоплю, одяганні шароварів, знанні  історії козацтва, вмінні швидко надавати медичну допомогу.  Перемогу здобув 11 клас.

У цей же день учнівське самоврядування взяло участь у квесті «Юні патріоти», який проходив на території Кучаківської загальноосвітньої школи.

«КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ»

Команда ліцеїстів успішно виступила у міському етапі всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт», присвяченого до Дня Захисника України.

За козацький дух, силу, витримку і міць у змаганнях ліцеїсти отримали кубок та грамоти, посівши у змаганнях III місце. Вітаємо переможців, дякуємо за підготовку спортсменів учителям фізкультури– Олександру Петровичу Оніщенку та Руслану Феодосійовичу Селезньову.

Фотоконкурс «Моя Україно!»

Відбувся міський етап фотоконкурсу «Моя Україно» на базі Бориспільського міського центру технічної творчості «Евріка», який визначив переможців-фотоаматорів.

Юним обдарованням з ліцею виявилася Крістіна Литвиненко, учениця 5-А класу, яка направила свої фотороботи  у номінації «Пейзаж» та «Флора і фауна» і здобула перемогу у своїй віковій категорії. Робота  дівчини направлена в область для подальшої участі. Вітаємо та бажаємо перемоги.

Конкурс «Український сувенір»

Учні ліцею взяли участь у міському конкурсі «Український сувенір». Підготували творчі роботи  ляльки-мотанки, домовички, ангелочки, сувеніри, картини з українською символікою, вінки як святкові прикраси,  млин-вітрячок. Творчості дітей не було меж.  У місті на виставці були представлені роботи Радецького Даниїла, Комишанова Євгенія, Ярошенка Івана, Левченко Катерини, Бондаренко Ангеліни, Даценка Матвія, Семенюк Христини та інших учасників. У ліцеї на виставці були представлені усі роботи учасників.

Адміністрація дякує усім учасникам виставки-конкурсу за активну участь та творчу самореалізацію.

День миру
21 вересня відзначали День миру.

Учні зробили голубів, яких розвісили у холі ліцею, на вікнах. Намалювали плакат

« Україна за мир». На виховних годинах говорили про війну на сході України та бажали один одному миру, миру в державі.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

У ліцеї відбулися заходи зі вшанування Героїв Небесної Сотні. Ліцеїсти  виконали Державний  Гімн, який звучав на майдані рекордну кількість разів, вселяв віру у перемогу. Ведучі розповіли про події на Майдані, коли почалася Революція Гідності, про численні втрати патріотів, які дістали назву Герої Небесної Сотні і пішли у безсмертя. В останній путь їх проводжали люди, стоячи на колінах під пісню «Пливе кача», яку виконала під час заходу Волковська Анастасія.

Учні 11 класу прочитали поетичні рядки, адресовані загиблим. Усі присутні вшанували хвилиною мовчання  пам'ять загиблих. На завершення  прозвучала пісня «МИТЬ» у виконанні Яни Новоселецької, Анастасії Волковської, Анастасії Бендик та Олександри Шевчук.

Учнівське самоврядування взяло участь у вшануванні Героїв Небесної Сотні біля пам’ятника загиблим героям.

Фото Назара Гераскіна,  учня 10 класу НВК.