Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Спортивні заходи

У ліцей завітав президент …

Ліцейний «Клуб зустрічі з відомими людьми» приймав 15 вересня українського атлета, Президента федерації стронгменів України, 14-разового рекордсмена світу з пауерліфтингу Сергія Олександровича Конюшка.

Зустріч проходила у рамках проведення Олімпійського тижня та місячника з безпеки та здорового способу життя.

В актовому залі в дружній теплій атмосфері учні спілкувалися зі спортсменом, який просто завоював їхні симпатії. Ведучі Клубу Марія Мадзігон та Руслан Восієв підготували презентацію про спортивні досягнення, біографічну довідку про Сергія Конюшка. А потім відбулося інтерв’ю з атлетом, яке засвідчило, що Сергій Конюшок – багатогранна особистість: справжній інтелігент, володіє тонким гумором, говорить вишуканою українською мовою, приємний співрозмовник.

Сергій розповів учням про свою дитячу мрію – бути схожим на стронгменів, акторів кіно Сільвестра Сталлоне та Арнольда Шварценеггера. І серед усіх видів спорту вибрав найважчий – пауерліфтинг. Переконаний: щоб досягти своєї мети , треба багато працювати, працювати більше за всіх, бо перемагають сильніші. Це і є життєвий принцип спортсмена великого спорту. Упевнений у тому, що заняття спортом формують моральні риси характеру, силу волі, дають упевненість в собі, а ще позитивні емоції, відчуття того, що ти це зробив, внутрішнє задоволення, що ти здолав ці перешкоди.

Усі присутні довідалися, що Сергій Конюшок веде проект «Богатирі» на каналі «2+2», сам особисто брав участь у змаганнях «Ігри патріотів», встановив рекорд світу з пауерліфтингу на відкритому чемпіонаті у Фінляндії, його відзначено званням «Богатир року», а ще займається науковою роботою, є спортивним оглядачем на каналі «Інтер».

Сергій поділився цікавими випадками із спортивного життя. Несподіванкою для спортсмена став випадок у Китаї, коли його прізвище та ім’я на табло було відображено всього двома ієрогліфами. Ще більше Сергій здивувався, коли почув їх переклад «Вбивця курей». Українець зрозумів, чому китайські вболівальники так гаряче його підтримували.

Даючи поради ліцеїстам, Сергій наголосив, що не всі будуть чемпіонами, але всі мають дбати про своє власне здоров’я та бадьоре самопочуття, і в цьому допоможе спорт.

Сонячні квіти і гарячі оплески подарували спортсмену учні ліцею, а найбільшу винагороду мали сфотографуватися з чемпіоном, богатирем року, стронгменом України з такого незвичайного виду спорту, як пауерліфтинг.

День здоров'я

У рамках місячника безпеки та здорового способу життя та проведення Олімпійського тижня у ліцеї відбувся День здоров’я та різні види змагань. На лінійці були почесні гості Комарова Любов Петрівна, триразова чемпіонка Радянського Союзу з хокею на траві, дворазовий срібний призер чемпіонату СРСР,  дворазовий володар кубку СРСР, срібний призер Спартакіади народів СРСР, володар кубку дружби в складі національної збірної СРСР, багаторазова чемпіонка України, тренер, який має 20 років стажу і передає досвід своїм вихованцям.

Любов Петрівна привітала ліцеїстів з Днем фізкультурника, запросила усіх записуватися до спортивних секцій, займатися спортом для власного здоров’я.

А також на святі вручив кубок ліцеїстам за І місце у міській спартакіаді молоді допризивної підготовки  Кубов Віталій Іванович, заступник директора Бориспільського міського центру спорту та здоров’я населення. Він нагородив грамотами найкращих спортсменів – Величка Микиту, Пурденка Юрія,  Бедія Назара, Кисіля Валерія, Восієва Руслана, Гапоненка Дмитра, Оляніна Владислава, Дмитренка Антона, Волошина Дмитра та Снітку Дениса, які посіли перше місце у міських змаганнях.

Після завершення Дня здоров’я на підсумковій лінійці адміністрація нагородила переможців змагань. Ними стали: команди учнів  5, 8, та 11 класу.