Бориспіль. Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського"


запам'ятати

 


Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія






Обдарованість

 

Підсумки реалізації програми ”Обдарованість”

 

 

№ п/п

Назва конкурсу

ПІП учасника

Клас

Місце

Учитель

1

Конкурс до Дня вчителя ”Мій учитель”

Заверткіна Юлія

Бубню Дарина

10

6

ІІІ

учасник

 

2

Маленький українець конкурс творів ”Щасливе дитинство”

“Родовідне дерево”

Захарченко Олександр

Тютюн Ярослава

Науменко Олена

Загрівая Ірина

4

10

9-А

7-Б

І

учасник

учасник

І

Макарчук О.В.

Адамець Л.О.

Адамець Л.О.

Кущ Л.В.

3

ХІ Міжнародний конкурс з української мови імені П. Яцика

Наказ №403

від 24.11.2010 року

Щур Єлизавета

Скрипкіна Вероніка

Колесник Юлія

Тісна Марія

Ус Олександра

Нацик Вікторія

Жалій Вікторія

Тютюн Ярослава

Шакал Олеся

3

4

5

6-А

7

8-А

9-А

10

11

ІІІ

І

ІІ

ІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІ

Щербак Т.В.

Макарчук О.В.

Уманець Г.Т.

Захарченко О.М.

Новосад Л.Г.

Адамець Л.О.

Адамець Л.О.

Адамець Л.О.

Новосад Л.Г.

4

“Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу”

Наказ №391

від 15.11.2010 року

Колесник Юлія

5-А

ІІ

Уманець Г.Т.

5

Конкурс дитячого малюнку ”Чарівна палітра”

Наказ №428

від 07.12.2010 року

Молодий Андрій

Карпов Данило

9-Б

4

ІІІ

ІІІ

Кізіменко Г.Я.

6

“Твоє майбутнє в твоїх руках”

Наказ №207

Захарченко Олександр

Воскресенська Анна

Пурденко Ірина

4

9-А

10

учасник

учасник

учасник

Кізіменко Г.Я.

7

“Український сувенір”

Наказ №435

від 14.12.2010 року

Семенко Сергій

Адамець Лідія

7-Б

11-А

ІІІ

учасник

Кущ Л.В.

8

“Новорічна композиція”

Наказ №446

від 20.12.2010 року

Федоренко Валерія

7-Б

ІІ

Кущ Л.В.

9

“Космічна фантазія”

Наказ №414

Ющенко Антон (література)

Олиниченко Марина

Чигирин Олександр

(образотворче мистецтво)

Станілевич Аліна

10

І

 

І

ІІ

 

 

І

Адамець Л.О.

 

Кізіменко Г.Я.

 

 

 

Кущ Л.В.

10

“Об’єднаймося ж брати мої”

Наказ №449

від 22.12.2010 року

(Декоративно-прикладне мистецтво)

Семенко Сергій

(образотворче мистецтво)

Пурденко Ірина

Яременко Олександра

Чигирин Олександр

(історія державотворення)

Годлевська Марина

(література)

Заверткіна Юлія

Коваль Анна

Осипенко Дарина

 

 

7-Б

 

 

10

9-Б

9-Б

 

 

9-А

 

10

11-Б

7-Б

 

 

І

 

 

І

ІІ

ІІ

 

 

ІІ

 

І

ІІ

ІІ

 

 

Кущ Л.В.

 

 

Кізіменко Г.Я.

Кізіменко Г.Я.

Кізіменко Г.Я.

 

 

Рибак Л.Ф.

 

Адамець Л.О.

Новосад Л.Г.

Уманець Г.Т.

11

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т. Шевченка

Колесник Юлія

Бубню Дарина

Осипенко Дарина

Нацик Вікторія

Годлевська Марина

Станілевич Оксана

Шакал Олеся

5-А

6

7-Б

8-А

9

10

11-Б

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІ

ІІІ

ІІ

Уманець Г.Т.

Литвин В.М.

Уманець Г.Т.

Адамець Л.О.

Адамець Л.О.

Адамець Л.О.

Новосад Л.Г.

12

Конкурс юних фотоаматорів ”Моя Україна”

Полтавець Анна

Павлюченко Павло

Науменко олена

10

10

9-А

 

Кущ Л.В.

Кущ Л.В.

Кізіменко Г.Я.