Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Новини

118 учасників-ліцеїстів Міжнародного комп'ютерного конкурсу "Бобреня" змагаються в кмітливості за право бути кращими! Бажаємо високих нагород Міжнародного журі!

25 лист. 2015

Оголошення для батьків

Збори для батьків, діти яких будуть відвідувати «Підготовчі курси до навчання у школі», відбудуться 01 грудня 2015 о 17год.30хв. в актовому залі НВК
22 жовт. 2015

Електронний щоденник працює для учнів 5-11 класів

Шановні батьки!

Доводимо до Вашого відома, що Громадське Формування «Сектор Безпеки» спільно з Управлінням патрульної поліції  м. Бориспіль посилює боротьбу зі вживання неповнолітніми алкоголю, тютюну та наркотичних речовин. Просимо Вас посилити контроль за власними дітьми, звертати увагу на те, в якому стані вони повертаються додому. Також звертаємось до Вас із проханням повідомляти про випадки продажу заборонених речовин неповнолітнім та продажу алкогольних напоїв після 22:00 в магазинах міста. Нагадуємо, що у випадку затримання вашої дитини в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння саме на Вас буде складено адміністративний протокол, який вимагає стягнення штрафу.

Номери гарячої лінії ГФ « Сектор Безпеки»:  068 841 12 13         093 197 99 97

Здоров’я та майбутнє Вашої дитини – у Ваших руках!!!