Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Сектор безпеки

20 трав. 2016
Шановні батьки! Доводимо до Вашого відома, що Громадське Формування «Сектор Безпеки» спільно з Управлінням патрульної поліції м. Бориспіль посилює боротьбу зі вживання неповнолітніми алкоголю, тютюну та наркотичних речовин. Просимо Вас посилити контроль за власними дітьми, звертати увагу на те, в якому стані вони повертаються додому. Також звертаємось до Вас із проханням повідомляти про випадки продажу заборонених речовин неповнолітнім та продажу алкогольних напоїв після 22:00 в магазинах міста. Нагадуємо, що у випадку затримання вашої дитини в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння саме на Вас буде складено адміністративний протокол, який вимагає стягнення штрафу. Номери гарячої лінії ГФ « Сектор Безпеки»: 068 841 12 13 093 197 99 97 Здоров’я та майбутнє Вашої дитини – у Ваших руках!!!

Шановні батьки!

Доводимо до Вашого відома, що Громадське Формування «Сектор Безпеки» спільно з Управлінням патрульної поліції  м. Бориспіль посилює боротьбу зі вживання неповнолітніми алкоголю, тютюну та наркотичних речовин. Просимо Вас посилити контроль за власними дітьми, звертати увагу на те, в якому стані вони повертаються додому. Також звертаємось до Вас із проханням повідомляти про випадки продажу заборонених речовин неповнолітнім та продажу алкогольних напоїв після 22:00 в магазинах міста. Нагадуємо, що у випадку затримання вашої дитини в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння саме на Вас буде складено адміністративний протокол, який вимагає стягнення штрафу.

Номери гарячої лінії ГФ « Сектор Безпеки»:  068 841 12 13         093 197 99 97

Здоров’я та майбутнє Вашої дитини – у Ваших руках!!!