Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Година коду в ліцеї

З 7 по 13 грудня 2015 року в рамках Всесвітнього тижня інформатики по всьому світу пройшла Година коду.

"Година Коду" - це освітній проект, створений для демонстрації можливостей навчитися основам кодування незалежно від віку, соціального стану чи знань. Метою проекту є залучення десятків мільйонів учнів по всьому світу до занять з програмування. В 2013 році 15 мільйонів учнів більш ніж з 180 країн світу долучилися до цього проекту. Цього року на меті залучити близько 100 мільйонів учасників (hourofcode.com/ca/uk).

В Україні відзначення цієї події пройшло за ініціативою компаній "Майкрософт Україна" та Фонду BrainBasket. Минулого року до ініціативи приєдналося більше ніж 1 000 навчальних закладів. Цього року  до конкурсу долучилося більше ніж 1 500 навчальних закладів.

Маленькі програмісти ліцею теж не були осторонь. Учні  4-Б класу активно долають рівні завдань Години коду. Це так захоплює, що Години коду не вистачає, доводиться піднімати архіви.