Давня казка

8 класс

Зображення боротьби трудящих проти своїх поневолювачів та ролі і місця поета у визволенні народу від гніту.

Жизнь замечательных людей. часть 18

За нашу и вашу свободу. Герои 1863 года (Сборник) Жуковский (Виктор Афанасьев) Жуков (Н. Яковлев) Жуков (Владимир Дайнес) Жорж Санд (Наталия Венкстерн) Жорж Бизе (Николай Савинов) Жолио-Кюри (Марианна Шаскольская) Житие Даниила Заболотного(Глеб Голубев) Жизнь Пушкина. Том 2. 1824-1837 (Ариадна Тыркова-Вильямс) Жизнь Пушкина. Том 1. 1799-1824 (Ариадна Тыркова-Вильямс) Жизнь Альберта Эйнштейна (Владимир Львов) Жизнь Александра Флеминга (Андре Моруа) Желябов (Вадим Прокофьев) Железная маска_ между историей и легендой (Жан-Кристиан Птифис) Жанна д'Арк (Анатолий Левандовский) – 2007 Жанна д'Арк (Анатолий Левандовский) – 1982 Жанна д'Арк (Анатолий Левандовский) – 1962

Дистанційний курс для учнів 9-11 класів з предмету «Художня культура»  Тема: Поглиблення у вивченні навчальних предметів. «Відчуй себе вчителем».

Дистанційний курс для учнів 9-11 класів з предмету «Художня культура» Тема: Поглиблення у вивченні навчальних предметів. «Відчуй себе вчителем».
Дистанційний курс розроблений для учнів 9-11 класу з предмету художня культура. Мета курсу полягає у поглибленні знаннь учнів шляхом формування навичок самостійної практичної роботи під час художньо-практичної діяльності. При вивченні тем, представлених у курсі, не тільки поглиблюються специфічно-художні знання учнів з художньої культури та образотворчого мистецтва, а і формується культура самостійної роботи. Представлений курс розрахований на один тиждень (10 годин). Кожне заняття містить теоретичну та практичну частину. Формуванню пізнавального інтересу учня сприяє ігрова форма роботи, коли він виступає в ролі вчителя.

всесвітня історія