Бориспіль. Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського"


запомнить

 


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

 

15 листопада 2015 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з історії, де взяли участь 34 учнів з усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. За рішенням журі І місце здобули 4 учні, ІІ місце – 10, а ІІІ місце – 8.

 

 

 

Прізвище, імя, по батькові учня
Клас
Прізвище, імя, по батькові вчителя
Кількість балів
Місце
Зус Єлизавета Андріївна
9
Бараненко Оксана Миколаївна
40
ІІ
Бабенко Галина Валентина
10
Бараненко Оксана Миколаївна
48
І*
Бубнюк Дарина Ігорівна
11
Бараненко Оксана Миколаївна
44
ІІ

 

* - учасники ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

 

 

Результати міської олімпіади з німецької мови

 

14 листопада 2015 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, де взяли участь 18 учнів. За рішенням журі І місце здобули 4 учні, ІІ місце – 4, ІІІ місце – 6.

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня
Клас
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
Кількість балів
Місце
Іващенко Нікіта Олексійович
8
Симоненко Валерій Миколайович
130
І
Карпов Данило Андрійович
9
Симоненко Валерій Миколайович
112
ІІІ
Фуженкова Дарія Олександрівна
10
Симоненко Валерій Миколайович
130
І*

 

 

 

 

14 листопада 2015 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, де взяли участь 35 учнів з усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. За рішенням журі І місце здобули 6 учнів, ІІ місце – 7, а ІІІ місце – 9.

 

Прізвище, імя, по батькові учня
Клас
Прізвище, імя, по батькові вчителя
Кількість балів
Місце
Рябчук Оксана Павлівна
9
Кошель Тамара Олександрівна
 
73
І*
Бабенко Галина Валентина
10
Кошель Тамара Олександрівна
 
113
І*
Гапоненко Дмитро Сергійович
10
Щербина Лідія Василівна
86
ІІІ
Восієв Руслан Зійодулович
11
Кошель Тамара Олександрівна
100,5
І*
Онищенко Максим  Владиславович
11
Кошель Тамара Олександрівна
 
84.5
ІІІ

 

* - учасники ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

 

 

"Діалог з Кобзарем"

 

Учні та вчителі ліцею взяли участь у міському святі "Діалог з Кобзарем", приуроченому 175-річниці виходу "Кобзаря" Тараса Шевченка та Дню писемності, яке проходило в актовому залі ЗОШ №8. Наш заклад гідно представила читанням власної поезії "Хай Господь береже наш край" Анастасія Волковська.

Зі святом писемності усіх присутніх привітала завідувач міського методичного кабінету управління освіти і науки Людмила Анатоліївна Мозгова. Вона вручила подяки учасникам - читцям свята.

 

 

 

Відзначили День писемності та мови

 

9 листопада вся українська спільнота відзначала День писемності та мови. Ліцеїсти у цей день зустрічалися з членом Національної спілки письменників України, поетом, автором великого поетичного доробку Миколою Маркіяновичем Боровком.

У форматі зустрічі з поетом і науковцем – його виступ про походження мови, про значення слова, про творчі здобутки, зокрема про укладання збірки світового ронделя, у жанрі якого плідно працює сам автор.

Незабутньою була літературна композиція про мову учениць 11 класу Марії Мадзігон та Олександри Тирнової.

Микола Маркіянович презентував нові збірки, читав поезії, а учениця 7 класу Анастасія Волковська продекламувала рондель М.Боровка «Крізь мене Альта протіка». Та найбільшим подарунком у цей день був автограф поета з побажаннями.

 

 

 

 

 

 

 

 

"Обери майбутнє"

 

ККоманда НВК "Заводіли" взяла участь у міському профорієнтаційному конкурсі "Обери майбутнє", в якому посіла ІІІ місце. Учасники конкурсу яскраво представили професію таксиста.

 

 


 

 

Вступне відео до виступу команди КВК "Заводіли" можна переглянути тут

 

 

https://youtu.be/eRTWwvYZYfQ

 

 

Акція "5 картоплин"

 

Учнівське самоврядування провело акцію "5 картоплин". Продукти харчування, овочі були зібрані для Будинку пристарілих у Рівному. Дякуємо усім небайдужим!

 

 

 

 

 

Не стояти осторонь!!!  Акція "Допомога воїнам АТО"

 

 

Посвята в козачата

 

Напередодні Дня Захисника України, на честь свята Покрови, ліцейна родина приймала поповнення в лави Козацької республіки. Старшокласники провели посвяту учнів 1-х класів у козачата.

До свята готувалися заздалегідь. Вчили пісні, прислів’я про козаків, знайомилися із звичаями, традиціями. Були проведені конкурси, які розкрили кмітливість та винахідливість першокласників.

Завершилося свято присягою і клятвою козачат та врученням козацьких грамот.

 

 

  

 

 

 

Перемогли «Розумняшки»

 

Теренова гра, приурочена утворенню Київської області, відбулася серед команд шкіл Борисполя. Тематика гри вимагала знань з історії міста Бориспіль. Ліцейна команда учнів 7 класу «Розумняшки» у складі Шевчук Олександри, Новоселецької Яни, Кавецької Ярослави, Кобець Оксани, Конєвої Альони, Драган Марії та капітана команди  Передерея Богдана здобула перемогу в запеклій боротьбі. Вітаємо переможців!!!

 

 

Презентація поетичної збірки «Альта»

 

(антології поезії про Бориспільський край)

 

 У ліцеї відбулася презентація збірки «Альта», яку упорядкував і підготував до друку науковий співробітник історичного музею «Сучасний Бориспіль» Володимир Литвин. Ця збірка вмістила поезії митців рідного краю про Бориспіль і Бориспільщину. Вона стала своєрідним подарунком до 1000-ліття першої літописної згадки про Бориспіль. На зустріч завітав сам автор, який розповів про ідею створення збірки, прочитав вірші про  Бориспіль.

Наші учні Анастасія Волковська, Олександра Тирнова, Юлія Хижняк  взяли участь у конкурсі «Я люблю рідне місто», читали власні поезії про рідний край.

Вірші із збірки «Альта» «Дума про Бориспіль», «Повітряні ворота України» М.Дацюка, «Молитва про Бориспіль» Л.Мозгової, «Крізь мене Альта протіка», «Бориспільський сонет»  М.Боровка прозвучали у виконанні читців 1-11 класів.

 

 

 

Я люблю своє місто

 

Під такою назвою пройшов міський конкурс читців, юних поетів та художників. Ліцей у конкурсі гідно представили читці: Сергій Бердик, Ілля Меглей, Поліна Єфременкова, Яна Саторнік, Катерина Музика, Михайло Дош, Анна Левчишина, Марія Єгорченкова, Данило Зінченко, Софія Войцехівська, Катерина Сорочинська, Влада Стародубцева – учні початкової ланки та Ярослав Новоселецький (5 клас), Валерія Поладько (9 клас).

У номінації «Юні поети» переможцями стали Волковська Анастасія, Юлія Хижняк та Олександра Тирнова. У номінації «Образотворче мистецтво»  взяли участь Івко Наталія, Дош Михайло, Євдокименко Таїсія, Зонь Юлія а призерами стали Івко Наталія та Карпов Данило.

 

Вітаємо переможців та зичимо успіхів!

 

1листопада 2015 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської олімпіади з біології, де взяли участь 38 учнів з усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста. За рішенням журі І місце здобули 6 учнів, ІІ місце – 7, а ІІІ місце – 14.

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Кіл-ть балів

 

Місце

 

 

 

Бабич Дарина Володимирівна

 

8

 

Шмагайло Людмила Василівна

32,5

ІІ

Рябчук Оксана Павлівна

 

9

 

Шмагайло Людмила Василівна

33,6

ІІІ

Фуженкова Дар’я Олександрівна

10

 

Шмагайло Людмила Василівна

 

34,1

ІІІ

Бубнюк Христина Ігорівна

11

 

Шмагайло Людмила Василівна

 

37,6

ІІ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Допомога бійцям

 

З початку нового навчального року ліцейна громада уже вдруге відправила продукти харчування в АТО через волонтера Копана Віктора Миколайовича. Повернувшись зі сходу, Віктор Миколайович завітав до ліцеїстів зі звітом. Привіз прапор від бійців із власними підписами. Подяку від бійців за малюнки, листи, засоби гігієни, а найбільше за смачні пиріжки, які нагадали їм домівку, тепло родинного вогнища.

Разом з батькомдо учнів прийшов і його син Олександр, який прочитав власні патріотичні вірші.

 

 

 

Екскурсія до міста Одеси

 

17-21 жовтня учні 7 та 8 класу відвідали місто-герой Одесу. Екскурсійна програма була насиченою та дуже цікавою. Аркадія, Великий фонтан, Французький бульвар, Молдаванка, Одеські катакомби – унікальний підземний музей, пов’язаний з партизанським рухом в роки Великої Вітчизняної війни, Філармонія, Оперний театр, Міська дума – це далеко не весь перелік того, що побачили і почули учні під час екскурсій. Особливу увагу привернули цікаві  історії, де фігурують такі історичні особистості: О.С.Пушкін, граф Воронцов, Катерина ІІ. Всі дізнались, чому Одесу називають «маленьким Парижем» або «Руською Італією». Вразила архітектура Одеської Біржи, готелю «Лондонський», Воронцовського палацу, «Будинку - стіни», палацу барона Маса. Це незабутні враження!

 

       

   

 

 

У ліцей завітав президент …

 

Ліцейний «Клуб зустрічі з відомими людьми» приймав 15 вересня українського атлета, Президента федерації стронгменів України, 14-разового рекордсмена світу з пауерліфтингу Сергія Олександровича Конюшка.

Зустріч проходила у рамках проведення Олімпійського тижня та місячника з безпеки та здорового способу життя.

В актовому залі в дружній теплій атмосфері учні спілкувалися зі спортсменом, який просто завоював їхні симпатії. Ведучі Клубу Марія Мадзігон та Руслан Восієв підготували презентацію про спортивні досягнення, біографічну довідку про Сергія Конюшка. А потім відбулося інтерв’ю з атлетом, яке засвідчило, що Сергій Конюшок – багатогранна особистість: справжній інтелігент, володіє тонким гумором, говорить вишуканою українською мовою, приємний співрозмовник.

Сергій розповів учням про свою дитячу мрію – бути схожим на стронгменів, акторів кіно Сільвестра Сталлоне та Арнольда Шварценеггера. І серед усіх видів спорту вибрав найважчий – пауерліфтинг. Переконаний: щоб досягти своєї мети , треба багато працювати, працювати більше за всіх, бо перемагають сильніші. Це і є життєвий принцип спортсмена великого спорту. Упевнений у тому, що заняття спортом формують моральні риси характеру, силу волі, дають упевненість в собі, а ще позитивні емоції, відчуття того, що ти це зробив, внутрішнє задоволення, що ти здолав ці перешкоди.

 Усі присутні довідалися, що Сергій Конюшок веде проект «Богатирі» на каналі «2+2», сам особисто брав участь у змаганнях «Ігри патріотів», встановив рекорд світу з пауерліфтингу на відкритому чемпіонаті у Фінляндії, його відзначено званням «Богатир року», а ще займається науковою роботою, є спортивним оглядачем на каналі «Інтер».

Сергій поділився цікавими випадками із спортивного життя. Несподіванкою для спортсмена став випадок у Китаї, коли його прізвище та ім’я на табло було відображено всього двома ієрогліфами. Ще більше Сергій здивувався, коли почув їх переклад «Вбивця курей». Українець зрозумів, чому китайські вболівальники так гаряче його підтримували.

 Даючи поради ліцеїстам, Сергій наголосив, що не всі будуть чемпіонами, але всі мають дбати про своє власне здоров’я та бадьоре самопочуття, і в цьому допоможе спорт.

Сонячні квіти і гарячі оплески подарували спортсмену учні ліцею, а найбільшу винагороду мали сфотографуватися з чемпіоном, богатирем року, стронгменом України з такого незвичайного виду спорту, як пауерліфтинг.

 

 

 

 

 

День здоров'я

 

У рамках місячника безпеки та здорового способу життя та проведення Олімпійського тижня у ліцеї відбувся День здоров’я та різні види змагань. На лінійці були почесні гості Комарова Любов Петрівна, триразова чемпіонка Радянського Союзу з хокею на траві, дворазовий срібний призер чемпіонату СРСР,  дворазовий володар кубку СРСР, срібний призер Спартакіади народів СРСР, володар кубку дружби в складі національної збірної СРСР, багаторазова чемпіонка України, тренер, який має 20 років стажу і передає досвід своїм вихованцям.

Любов Петрівна привітала ліцеїстів з Днем фізкультурника, запросила усіх записуватися до спортивних секцій, займатися спортом для власного здоров’я.

А також на святі вручив кубок ліцеїстам за І місце у міській спартакіаді молоді допризивної підготовки  Кубов Віталій Іванович, заступник директора Бориспільського міського центру спорту та здоров’я населення. Він нагородив грамотами найкращих спортсменів – Величка Микиту, Пурденка Юрія,  Бедія Назара, Кисіля Валерія, Восієва Руслана, Гапоненка Дмитра, Оляніна Владислава, Дмитренка Антона, Волошина Дмитра та Снітку Дениса, які посіли перше місце у міських змаганнях.

Після завершення Дня здоров’я на підсумковій лінійці адміністрація нагородила переможців змагань. Ними стали: команди учнів  5, 8, та 11 класу.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 «Я – громадянин і патріот Борисполя, Київщини, України»

 

    Під такою назвою відбулася у ліцеї зустріч з волонтерами. На зустріч прибули голова ради ветеранів Анатолій Костянтинович Пасічний та Віктор Миколайович Копан зі своїм сином Олександром, випускником ліцею 2014 року.

   Віктор Миколайович двадцять дев’ять разів побував у зоні АТО, як волонтер забезпечував бійців усім необхідним. Довелося побувати під обстрілами, але прохання бійців виконав. Віктор Миколайович супроводжував свою розповідь відеофільмом, фотографіями бійців, з якими зустрічався. А Саша прочитав свій вірш на тему патріотизму. Учні ліцею підтримали ідею волонтерства.

 

    

 

   

 

 

Інтелектуальна гра «Я люблю своє місто»

 

У міському конкурсі «Я люблю своє місто» наш заклад представила родина Бубнюків: від дітей – Дарина Бубнюк, а від батьків – Лілія Олексіївна. Дарина у складі команди дітей блискуче відповідала на всі запитання гри. Усі учасники гри були нагороджені сувенірами, які вручила Л.Пасенко, заступник міського голови.

 

 

День знань

 

   Перше вересня – Свято знань української дітвори. На подвір’ї ліцею  вишикувалися класи зустрічати наймолодших школярів – першокласників. А їх цього року 58 маленьких зірочок, які прийшли на навчання у ліцей.
    Урочиста лінійка, виконання Державного Гімну, покладання квітів до могили Павла Чубинського, вітання директора, – усе це традиційні моменти сценарію. Сюрпризом було вручення грошової премії Десятці кращих ліцеїстів Володимиром Шалімовим, депутатом міської ради, вручення сувенірної продукції міста заступником міського голови Людмилою Пасенко .
     Усіх зворушив виступ волонтера Віктора Миколайовича Копана, який привіз із фронту прапор з підписами і побажаннями бійців.
    А маленькі першачки сказали теж своє слово та отримали напутні слова від випускників разом з подарунками.
    А перший дзвоник, який втомився чекати з канікул учнів, голосно всіх покликав на перший у 2015-2016 навчальному році  урок.

 

 

 

1 вересня - День знань! Урочиста лінійка на наших світлинах...

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 


1
2
3
4
5
6


Новости
Все новости
28.05.2016

Літній табір
Працює в ліцеї з 31 травня 2016 року
26.05.2016

Випуск 2016
Випускні заходи розпочнуться 28 травня 2016 року о 15.30 біля адміністрації
25.05.2016

Останній дзвоник
Свято останнього дзвоника відбудеться 27 травня 2016 року о 9.00.


20.05.2016

Сектор безпеки
Посилення боротьби зі вживанням неповнолітніми алкоголю, тютюну та наркотичних речовин
24.02.2016

Призупинити плату
До уваги батьків! У зв’язку зі зміною рахунків у казначействі просимо призупинити до 01 березня 2016 плату за харчування та освітні послуги. Нові реквізити для оплати отримаєте у класних керівників після 01 березня 2016. Адміністрація
22.02.2016

Зміни про конкурсний відбір до 1 класу
Про внесення змін до наказу від 01.02.2016 № 23 «Про конкурсний відбір першокласників» читайте в рубриці