Бориспіль. Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського"


remember me

 


Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Вісті з класів

16 листопада 2018 року  
2-Б клас 
                                                                           Свято Гарбуза

 

    Пізнавально-розважально-смакувальне Свято Гарбуза. Тут були пісні, ігри, сценки, а головне – багато інформації про користь гарбузів, про їх використання в кулінарії та побуті. А батьки приготували для дітей смачні та корисні гарбузові смаколики.

   Дякуємо класному керівнику – Цвілюк Юлії Олександрівні за проведення чудового свята!

 

 

                

                           

 

27 жовтня 2018 року
7-Б клас
Helloween

 

 

 

 

22 жовтня 2018 року
7-А та 7-Б класи
Національний музей історії України

 

 

 

  

 

 

 

  

 

 
25 травня 2018 року
4-А клас
Свято Останнього дзвоника (класовод: Гук Л.В.) 
Майстер-клас "Дизайнер одягу"

 

 

 

 

 

 

 

                                                              

 

 

23 травня 2018 року
3-А, 3-Б класи
Екскурсія до музею Києва
Класоводи: Литвиненко Г.М., Макарчук О.В.

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

29 січня 2018 року
3-А, 3-Б класи
Зимові розваги на ГПД
Класоводи: Литвиненко Г.М., Макарчук О.В. 

 

 

 

 

  

 

  

 

 

25 листопада 2017 року
4-А, 6-А, 8 класи
Поїздка до Націоналної опери України на виставу: "Казка про царя Салтана" 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23 листопада 2017 року
3-Б клас
Похід до бібліотеки!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23 листопада 2017 року
6-А та 6-Б клас
Екскурсія на Бананову ферму

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 листопада 2017 року
3-Б клас
Пізнайко!!!

 

 

 

 

 

 

 

16 листопада 2017 року
3-А клас
Пізнайко!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

27 жовтня 2017 року
6-Б клас
Helloween

 

 

           Закінчення першої навчальної чверті учні 6-Б класу відсвяткували у вигляді Helloween. Вечір пройшов цікаво і феєрично. Діти у тематичних костюмах влаштували модний показ. Цікавим був конкурс на виготовлення кращого гарбуза-ліхтарика. В кінці вечора діти отримали частування у вигляді хелоуїнських мафінів. Дякуємо за проведення свята класному керівнику Мальцевій Наталії Михайлівні.        

 

  

 

   

 

27 жовтня 2017 року
5-А клас та 6-А клас
Поїздка до Kids Will

 

 

 

        П'ятниця - останній день перед канікулами... Класний керівник 6-А класу - Шкряда Олександра Олександрівна та 5-А класу - Дудка Наталія Борисівна організували екскурсію для дітей до Міста професій - Kids Will! Це вже не перша поїздка дітей туди, але вони із великим задоволенням приміряли на себе всі професії знову і знову та вчилися дорослому життю!!! Всі отримали масу задоволення! Дякуємо організаторам за цікаво проведений час!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото: Галайчук Катерина (6-А клас)

 

5 жовтня 2017 року
6-А клас та 6-Б клас
Поїздка у Канів на Тарасову гору

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 вересня 2017 року
8 клас
Поїздка у Канів на Тарасову гору

 

 

 

 

 

15 вересня 2017 року
4-а клас
Шлях до Кобзаря

 

 

      Напевно, кожен українець, якщо він дійсно, мріє побувати у Києві на Тарасовій горі, щоб уклонитись Великому Кобзареві.

        Ми теж здійснили свою мрію!

 

 

 

 

 

1 вересня 2017 року
4-а  клас
Перший урок у 4-А класі Бориспільського НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім. Павла Чубинського"

 

"Щоб у серці жила Україна"

 

 

 

 

 

15 травня 2017 року
9 клас
Екскурсія до ПриватБанку!

 

 

  Профорієнтаційна екскурсія до Приватанку учнів 9-го класу. Діти отримали багато вражень від екскурсії.

 

 

 

14 квітня 2017 року
3-А клас
Свято книги!

 

 

     Ще три роки тому, коли ми, сьогоднішні учні 3-А класу, тільки-но стали школярами, відкрили для себе чарівний світ книги. У міській дитячій бібліотеці нас завжди привітно зустрічають.

 

 

     Уже ніби стало традицією, і ми два роки поспіль потрапляємо на Свято книги, де нас чекають дивовижні сюрпризи: інсценізація казки, вікторини, загадки. І, звичайно ж, незабутнім було наше знайомство із письменницею Зіркою Мензатюк.

 

   

 

 

24 березня 2017 року
5-А клас
Майстер-клас по писанкарству

 

    Учні 5-А класу в п'ятницю, на чолі з класним керівником Шкрядою Олександрою Олександівною та психологом  Степуренко Наталією Анататоліївною, відправились до Бориспільського державного історичного музею на майстер-клас по писанкарству. Сьогодні цей вид мистецтва зберігається і розвивається завдяки майстрам старшого покоління. 

   Дякуємо Литвиненко Тетяні Андріївні за чудовий майстер-клас, який не перший рік цікавить наших дітей. Учні з великим бажанням малювали свої писанки та ділилися враженнями.
    Оригінальний орнамент писанок не тільки чарує своєю вишуканістю, мініатюрністю, гармонією калориту, він несе прадавні символи світорозуміння і природи, єднає з традицією минулого. Українська писанка в світі є  символом нашого народу.
    

 

  

 

  

 

     

 

 

 

21 березня 2017 року
5-А, 5-Б, 7 класи
"Експериментаніум" - наука може бути цікавою!

 

 

     Учні 5-А, 5-Б, 7 класів, під керівництвом Шкряди Олександри Олександрівни, Мальцевої Наталії Михайлівни, Білань Людмили Іванівни та Степуренко Наталії Анатоліївни, відвідали Музей популярної науки і техніки "Експериментаніум" .

  Ця екскурсія була неймовірно цікавою і пізнавальною, діти з великим задоволенням експериментували і кожен міг відчути себе справжнім дослідником.

 

 "«Торкайся експонатів, експериментуй, проводь досліди!» − закликають в «Експериментаніумі». Саме завдяки цьому наука перестає бути нудною і до неї з'являється інтерес серед молоді, яку, здавалося б, уже неможливо відтягти від телевізорів і комп’ютерів".

 

         Дякуємо організаторам за поїздку до музею!   

 

  

 

  

 

  

 

  

 

 

16 березня 2017 року
3-А клас
Допомога тваринам!

 

     Учні 3-А класу, за ініціативою Антонюк Аліни та Гилим-Солдатенко Аліси, провели акцію по збору коштів для бездомних тварин. Гроші були передані директору Бориспільської міської громадської організації захисту тварин "Артемон" Опанасюк Юлії Миколаївні під час зустрічі в класі та використані на лікування собаки.

   Дівчата отримали подяки, а клас грамоту за милосердя та чуйне ставлення до тварин!

 

 

 

7 березня 2017 року
2-Б клас
Свято 8 березня!

 

     Учні 2-Б класу привітали мам, бабусь та сестричок з Святом 8 березня чудовим концертом. Дякуємо за підготовку свята класному керівнику Литвиненко Ганні Миколаївні!

 

    

 

 

 

16 лютого 2017 року
3-А клас
Перша перемога над собою!

 

 

 

            Напередодні святкування Дня народження Великого Кобзаря, учні 3-А класу нашого ліцею відвідали філіал Краєзнавчого музею "Сучасний Бориспіль", де був проведений конкурс на кращого читця віршів Т.Г.Шевченка. 

           Виступи дітей оцінювало компетентне журі - наукові працівники музею, за що ми їм дуже вдячні. Учні-переможці отримали грамоти та призи!

 

 

  

 

 

 

 

 

15 лютого 2017 року
1-Б клас
Стрітення

 

      15 лютого в ліцеї «Дизайн – освіта» відбулось свято « Стрітення»,  яке підготували учні першого класу разом  з вчителем початкових класів Мелащенко Оленою Миколаївною та виховатилем  Інною Михайлівною.

         Стрітення – одне з найбільших та найшанованіших церковних свят в Україні, а за народними повір’ями цей день був змаганням Зими та Весни. Дітлахи із задоволенням брали участь у цьому святі, адже це перший вихід на сцену для багатьох із них. Образ бабусі Зими вдало втілила Кузьменко Аня , а красуні Весни - Діденко Вероніка. Демиденко Марина чудово виконала роль Білочки.  Це учениці 5-Б класу.

          Свято пройшло цікаво та весело. Лунали веснянки та пісні, дітки водили хороводи та кликали весну. Хочеться вірити, що це свято стане вдалим стартом  для  юних талантів.

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

 

       Після святкування учні та вчителі 1-Б класу пішли годувати пташок

 

 

  

 

 

20 січня 2017 року
1-А клас

Традиції українського народу, 1-А клас

 

 

       Цикл зимових свят закінчується Водохрещенням. В цей день в 1-А класі відбулися обрядові дійства, пов'язані з Різдвяними святками. Діти колядували, щедрували, а хлопчики ще й засівали. Лунала колядка, у виконанні Фісуненко Анни "Бог ся рождає", хору дівчат "Щедрик, щедрик, щедрівочка", учні разом з батьками співали "Добрий вечір тобі, пане господарю", "Нова радість стала", а Сявер Тарас на флейті заграв українську колядку. Дякуємо нашим вчителям: Тетяні Василівні Щербак і Вікторії Миколаївні Бойко за організацію свята!

 

 

    

 

  

 

  

 

 

8 грудня 2016 року
2-А та 2-Б класи
Поїздка до Кідландії

 

2-А та 2-Б класи на чолі з класними керівниками Литвиненко Ганною Миколаївною та Макарчук Оленою Володимирівною організували поїздку до Кідландії (Місто 100 професій). Діти отримали масу задоволення, із великим бажанням обирали собі професії та заробляли гроші. Дякуємо організаторам!

 

  

 

5 грудня 2016 року
2-Б клас
Конкурс "Допоможіть пернатим друзям" в 2 - Б класі

 

За ініціативою учнів та батьків 2-Б класу був проведений конкурс "Допоможіть пернатим друзям"!

Всі діти взяли активну участь у конкурсі, були нагороджені грамотами та солодкими призами! Класний керівник Литвиненко Ганна Миколаївна.

 

 

27 травня 2016 року
8 клас
Екскурсія на страусину ферму

 

Останній дзвінок восьмикласники відзначили поїздкою на екскурсію разом з батьками в село Чубинське на страусину ферму. Екскурсовод "дядя Саша" (так він попрохав себе називати) із захопленням і любов‘ю розповідав про своїх вихованців: страусів, павлінів, коней, корів, телят, курей, овець... Діти радо провели час з тваринами: обнімали, гладили їх, годували спеціальним кормом та травою. Отриманий позитив перенесли на спортивні змагання, фотосесії та веселий пікнік: самі готували молоду картоплю, сердельки, салати. Це неабияк зблизило учнів. Багато кого однокласники побачили з іншої сторони. Саме тому виникло велике бажання приїхати ще на це чудове місце та пограти в пейнтбол. А чом би й ні?!

 

 

 


   

 

 

   

 

Свято української пісні в 3-А класі

 

 

 

 

 

 

Батьки на уроці?!

 

11 грудня 2015 року уроки читання та математики у 2-А класі були проведені не тільки для учнів, а й для їх батьків. Адже недарма в народі кажуть, що краще один раз побачити, ніж кілька разів почути.

 

 

1- і класи

 

7 грудня 2015 року в рамках тижня інформатики найменші учні ліцею прийняли активну участь в малій олімпіаді з інформатики. Завдання були цікаві, трохи заморочливі, але це не завадило боротися до останнього за звання олімпійця! Багато попереду змагань, конкурсів, перемог і розчарувань, але ця олімпіада без сумніву ввійде в арсенал навчальних здобутків кожного першокласника.

 

 

 

 

2-А клас

Квест "Битва шкіл"

 

У суботу, 5 грудня 2015 року, команда 2-А класу Бориспільського НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського стала переможцем КВЕСТУ "Битва шкіл" (молодша ліга, 2-і класи).

Вітаємо наших учасників: Курченка Ярослава - капітана команди, Челомбітка Павла, Борисову Юлію, Черньонок Михайла, Колодяжного Михайла, Антонюк Аліну, Мухлиніна Артема, Росновського Костянтина та Меглея Іллю!!! Молодці! Так тримати!

Дякуємо організаторам КВЕСТУ ("Аеромол") та батькам учасників за матеріальну підтримку. Це було справжнє свято дружби, кмітливості, спритності та сміливості.

 

 

 

8 та 9 клас

 

"Доктор філософії"

 

23 листопада 2015 року учні 8 та 9 класу відвідали Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки, де переглянули комедію відомого югославського драматурга-класика ХХ століття Браніслава  Нушича "Доктор філософії". Ця пьєса вирізняється гострим юмором, оригінальністю сюжету, інтригою, глибиною зображення людських характерів. І хоч враження від перегляду вистави були як позитивні так і негативні, але бажання знову і знову долучатися до мистецтва не зникає. Наступний культурний похід до Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка 8 грудня. Святе діло - побачити шедевр театрального мистецтва -  балет "Лебедине озеро".

 

 

 

 

 

2-А клас

 

Свято "Прощання з літечком"

 

 

Восени ми знову повернулися в літо, щоб привітати наших літніх іменинників.

А щоб наші спогади про літечко були цікавішими, ми перевтілились: хтось став метеликом, хтось - квіточкою чи коником-стрибунцем ... А ще на свято до нас завітали Сонечко і Море ...

 

 

8 клас

 

Екскурсія до міста Одеси

 

17-21 жовтня учні 7 та 8 класу відвідали місто-герой Одесу. Екскурсійна програма була насиченою та дуже цікавою. Аркадія, Великий фонтан, Французький бульвар, Молдаванка, Одеські катакомби – унікальний підземний музей, пов’язаний з партизанським рухом в роки Великої Вітчизняної війни, Філармонія, Оперний театр, Міська дума – це далеко не весь перелік того, що побачили і почули учні під час екскурсій. Особливу увагу привернули цікаві  історії, де фігурують такі історичні особистості: О.С.Пушкін, граф Воронцов, Катерина ІІ. Всі дізнались, чому Одесу називають «маленьким Парижем» або «Руською Італією». Вразила архітектура Одеської Біржи, готелю «Лондонський», Воронцовського палацу, «Будинку - стіни», палацу барона Маса. Це незабутні враження!

 

 

Цікаве життя найменших ліцеїстів

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        П'ятниця - останній день перед канікулами... Класний керівник 6-А класу - Шкряда Олександра Олександрівна та 5-А класу - Дудка Наталія Борисівна організували екскурсію для дітей до Міста професій - Kids Will! Це вже не перша поїздка дітей туди, але вони із великим задоволенням приміряли на себе всі професії знову і знову та вчилися дорослому життю!!! Всі отримали масу задоволення! Дякуємо організаторам за цікаво проведений час!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото: Галайчук Катерина (6-А клас)

 

        П'ятниця - останній день перед канікулами... Класний керівник 6-А класу - Шкряда Олександра Олександрівна та 5-А класу - Дудка Наталія Борисівна організували екскурсію для дітей до Міста професій - Kids Will! Це вже не перша поїздка дітей туди, але вони із великим задоволенням приміряли на себе всі професії знову і знову та вчилися дорослому життю!!! Всі отримали масу задоволення! Дякуємо організаторам за цікаво проведений час!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото: Галайчук Катерина (6-А клас)


1
2